Strona Główna | Pomagamy | Inwestor | Praca | Kontakt English | Deutsch | Log In
Katalog Sklepów Plan Galerii Wydarzenia Promocje Lokalizacja

:: Praca
Specjalista ds. marketingu w Galerii Askana

CREAM (Caelum Real Estate Asset Management) zarządza portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience”, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe i nieruchomości typu „stand-alone”. Wśród galerii handlowych zarządzanych przez CREAM znajduje się m in. Galeria Askana. Więcej informacji: www.cream-management.pl

CREAM poszukuje pracownika do działu marketingu Galerii Askana na stanowisku:
SPECJALISTA DS. MARKETINGU (SMP)

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, praca na czas określony

Opis stanowiska:

Prowadzenie działań marketingowych dla Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim

  • Współrealizacja planów marketingowych dla centrów
  • Odpowiedzialność za wizerunek obiektu
  • Współpraca z najemcami w zakresie działań wizerunkowych i promocyjnych
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie realizacji planów marketingowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w marketingu lub zainteresowanie tą dziedziną – warunek konieczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny
  • Bardzo dobra organizacja i dyscyplina pracy
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Kreatywną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole w dużej organizacji
  • Możliwość realizacji innowacyjnych pomysłów
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Życiorys oraz list motywacyjny w języku polskimi oraz angielskim prosimy przesyłać na adres: galeria@galeria-askana.pl z dopiskiem SMP w tytule wiadomości do 23 sierpnia 2013 lub pocztą na adres: Biuro Administracji Galerii Askana, Al. Konstytucji 3 Maja 102, 66 – 400 Gorzów Wielkopolski (z dopiskiem SMP).

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączanie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926).”

Galeria Askana :: Praca 2014-10-26

Znajdź sklep | Branża: Sklep:

Copyrights (c)2007 Galeria Handlowa Askana, godziny otwarcia: pon-sob: 9-21, niedziela: 10-20